Za nami pracowity weekend rocznika 2010

W miniony weekend podopieczni Piotra Gilar i Sebastiana Kużdżala rywalizowali w sobotę w finałach turnieju Deichmann oraz w niedzielę w rozgrywkach ligowych Żaka. W sobotę startowały dwa nasze zespoły. Zaczęły rywalizację w 1/32 wygrywając swoje mecze, przechodząc do 1/16, gdzie musiały uznać wyższość rywali i pożegnać się z turniejem. Należy dodać, że rywalizowały z zawodnikami ze starszego rocznika.
Natomiast dzień później nasi zawodnicy rywalizowali w rozgrywkach ligowych ulegając jedynie zespołowi z Jasła. Pokonali dwie drużyny Resovi oraz Siarki.
W dniu rozgrywek były bardzo gorąco, jednakże chłopaki pokazali, że nie straszna im pogoda. Zagrali bardzo dobre zawody pokazując, że potrafią grać w piłkę w każdych warunkach.
Mecze obfitowały w piękne bramki i ciekawe akcje.

Skład: Niedbała, Kusnierz, Babula, Zaręba, Ortyl, Ziobroń, Wójcik, Ważny, Waryński, Gornisiewicz, Rączka, Krakowski, Dębski, Krempa, Kapusta, Madej, Marud, Sypek, Rajca, Cebula, Kowalczuk, Mucha, Leś, Hajec, Hajec, Pietrzak, Dudek, Leżoń, Gorazd.

Kolejne zawody przed nami w najbliższy weekend. W sobotę nasi zawodnicy udadzą się na ostatnią kolejke ligową do Jasła, natomiast w niedzielę na turniej " Śnieżka Cup", który odbędzie się w Dębicy.
Więcej informacji wkrótce.