Srebro rocznika 2007 na turnieju w Sanoku

W sobotę rocznik 2007 trenera Dariusza Szadego wziął udział w turnieju charytatywnym „Dla chorej Martynki” w Sanoku.
Nasza drużyna nie przegrywając meczu zajęła w nim drugie miejsce. Zwyciężyli chłopcy z Beniaminka Krosno większą ilością zdobytych bramek w całym turnieju.
Między meczami zawodnicy i ich rodzice mogli wziąć udział w licznych konkursach, w których udział był nagradzany.
Uświetnieniem imprezy był mecz pokazowy drużyny AMP Football Poland (zawodnicy po amputacji kończyny grający o kulach).

Poniżej kadra i nasze wyniki: Miłoś Igor, Szlęk Szymon, Rogóż Karol, Demski Kacper, Krakowski Oliwier, Kowalski Kamil, Dąbrowski Bartosz, Purski Oliwier, Szady Maksymilian, Gancarz Jan, Łałak Jakub, Sito Aleksander, Szady Nikodem.

APPN Mielec – Siarka Tarnobrzeg 5:1 (Gancarz, Krakowski x2, Kowalski, Łałak)
APPN Mielec – Beniaminek Krosno 2:2 (Szady M., Krakowski)
APPN Mielec – AP Sanok 2:1 (Rogóż, Krakowski)
APPN Mielec – AP Sanok II 5:0 (Szady, Krakowski x2, Gancarz, Łałak)