Sprawdzamy wiedzę o Polsce

„Kto napisał Trylogię?”, „ Które miasto słynie z pierników?” to tylko niektóre pytania, z którymi musieli zmierzyć się uczestnicy Quizu o Polsce, który 8 listopada odbył się w naszej szkole. Trzy drużyny złożone z przedstawicieli klas IV, V, VI, VII, VIII i III gimnazjum wykazywały się swoją wiedzą z zakresu języka polskiego, kultury, historii i geografii naszego Kraju. Pierwsze miejsce zajęła drużyna: Jan Gancarz (klasa V), Paweł Kulig (klasa VII) i Szymon Trzpis (klasa VII), drugie miejsce: Patryk Kusak (klasa V), Magdalena Puzio (klasa V) i Michael Wyparło (klasa III gimnazjum), trzecie miejsce: Kacper Bauer (klasa VIII), Natan Skóraś (klasa IV) i Igor Sztuka (klasa VI). Konkurs przygotowały Panie: Lucyna Rybak, Dorota Targosz i Barbara Kolb.