Przynosimy szczęście Stali Mielec

Rekordowe tej jesieni zwycięstwo pierwszoligowej Stali Mielec w szczególnym meczu, w którym rywalem była Garbarnia Kraków. W przeddzień święta Niepodległości, nasi młodzi zawodnicy mieli możliwość asystować starszym kolegom z boiska podczas oficjalnej prezentacji przed meczem Fortuna 1 Liga. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną naszej drużyny 6:1 - gratulujemy.

Asysta naszych zawodników była możliwa dzięki współpracy pomiędzy APPN, a Akademią Piłkarską PGE FKS Stal Mielec, której sponsorem strategicznym jest Polska Grupa Energetyczna. Poniżej link do galerii z meczu:

galeria                                                                                                                                               foto. stalmielec.com