Piąta kolejka Mistrzostw Deichmanna - harmonogram
W najbliższą sobotę roczniki 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 będą zmagać się w Piątej kolejce "Minimistrzostwach Deichmanna". Poniżej podział na drużyny, oraz harmonogram wyjazdu sobotniego.
PROSIMY O WYPOSAŻENIE ZAWODNIKÓW W WODĘ.
Osoby które dojeżdżają indywidualnie proszone są o przybycie na min. 30 min przed meczem.
Harmonogram odjazdów na Minimistrzostwa Daichmanna (sobota 27.05)
Podopieczni trenerów Gilara i Mokrzyckiego - ten weekend mają wolne.
Wyjazd TYLKO stacja Orlen Borek
1.Stacja Orlen Borek - godz.8.00
-rocznik 2005 (Urugwaj)
- rocznik 2006 (Nowa Zelandia)
-rocznik 2007 ( Szwajcaria, Austria)
2. Godz.10.30 Stacja Orlen Borek ,
- rocznik 2005 (Finlandia,Grecja)
- rocznik 2006 (Szkocja, USA)
- rocznik 2007 - (Islandia, Ghana, Kanada,Cypr)
- rocznik 2009 (Nowa Zelandia,)
3. Godz.11.40 Stacja Orlen Borek
- rocznik 2008 -(Kamerun),
-rocznik 2009- ( Turcja,Kolumbia,Japonia)
4.Godz.13.00 Stacja Orlen Borek
-rocznik 2008 (Czechy,Urugwaj,Szwajcaria,Austria)
5.Godz.14.30 Stacja Orlen Borek
-rocznik 2008 (Szkocja)
Powrót z Pustyni
1.Wyjazd Godz.12.30 - Przyjazd stacja orlen godz.13.00
- rocznik 2005 (Urugwaj)
- rocznik 2007 (Szwajcaria, Austria)
2.Wyjazd Godz.14.00 - Przyjazd stacja orlen godz.14.30
-rocznik 2005 (Grecja,Finlandia)
-rocznik 2007 (Cypr, Islandia, Ghana, Kanada,)
-rocznik 2009 (Nowa Zelandia)
3.Wyjazd Godz.16.30 - Przyjazd stacja Orlen godz.17.10
-rocznik 2008 (Austria,Szkocja,Szwajcaria,Czechy,Kamerun,Urugwaj)
-rocznik 2009 (Turcja,Kolumbia,Japonia)
WIĘCEJ INFO NA STRONIE DEICHMANNA POD LINKIEM LINK
Rocznik 2005: Zespoły - Urugwaj, Grecja, Finlandia
Grecja: Kulig Paweł, Witek Adrian, Trela B, Maziarz M, Mikiera M, Kowalczuk J, Borowiec Marek, Lampart Wiktor, Sudoł Filip Czajkowski M,
Urugwaj: Juszak W, Garboś T, Dobosz K, Misiak K, Lewandowski P, Pleban A, Cyganowski K, Kilian O, Szlęk K, Pablo Miranda, Skowron K, Stec K
Finlandia: Kopeć W, MazurK, Ryba D, Kilian W, Niemczura O, Juras M, Rachwalik J, Szpyrka, Stachowicz M, Dybus M, Maziarski K
Rocznik 2006 - Urugwaj, Nowa Zelandia, Szkocja, USA
Urugwaj: Mrozik, Sroczyński, Baran, Wójcik, Walczyk, Mikulski, Wybraniec, Staroń, Jurkowski, Chrabąszcz
Nowa Zelandia: Dziekan, Chojecki, Wdowiarz, Lis, Wilk M., Oleksiak, Gawłowicz, Wilk Ł., Ciaś, Maj
Szkocja: Cichoń, Kłoda, Sztuka, Proczek, Makuch, Ortyl, Pietras, Mróz
USA: Skiba, Machnik, Sito, Jarosz, Majewski, Turkosz, Surowiec, Hyjek, Skarbek
Rocznik 2007 - Zespoły : ISLANDIA, CYPR, GHANA, KANADA, AUSTRIA, SZWAJCARIA
ISLANDIA: Miłoś, Garboś, Madej K., Tomczyk, Indyk, Blicharz, Kogut, Skowron, Gąska, Trzyna.
CYPR: Ozimek, Kasza, Załucki, Piątek, Ortyl, Noga, Demski, Rembowicz, Madej M., Jacek-Miranda.
GHANA: Soboń, Saj, Leśniak, Mydlarz, Kiełbasa, Padykuła, Roczniak, Wrona, Stępień, Samuś.
KANADA: Bolon, Siuda, Gola, Zachara, Maziarz, Ziomek, Trojnar, Ochalik, Czachor, Hyjek.
AUSTRIA: Purski, Gudz Sz., Gudz M., Parkosz, Zabrzyski, Bauer, Buziak, Marud, Zaręba
SZWAJCARIA: Kusak, Szady, Golba, Szlęk, Wołowiec, Posłuszny, Gancarz, Rogóż, Krakowski, Dąbrowski
Rocznik 2008- Zespoły :Urugwaj,Czechy,Austria,Szkocja,Szwajcaria,Kamerun
URUGWAJ: Ziobroń, Sito, Szwaja, Jackowski, Ziółko, Jagusiak, Kilian, Pudło, Tyniec, Robak
CZECHY: Krempa, Kaczor, Madej Marta, Szady, Kolano, Babula Jakub, Strączek, Rusin, Wójtowicz, Staroń
SZWAJCARIA: Hyjek, Pieróg, Jurek, Kowalik, Dziuba, Babula Kacper, Kizino, Bała, Skopiński
SZKOCJA: Markowski, Nowosiadło, Ząbek, Kardyś, Nowak, Piątek, Dąchor, Serafiński, Hajduk
AUSTRIA: Wdowiarz, Cebula, Pyzikiewicz, Jer, Czachor, Rzeźnik, Jamrozy, Sieczka, Bukowski
KAMERUN: Miłoś, Sokół, Kaniewski, Mozgawa, Oślizło Ania, Woliński, Kalkowski, Brożonowicz
Rocznik 2009- Zespoły : Turcja,Nowa Zelandia,Japonia,Kolumbia
TURCJA: Durda Aleksander,Golba Karol,Gumienna Julka,Kalisz Maksymilian,Lubaś Jakub,Madej Oliwier, Mikiera Maciej Surowiec Tymoteusz,Szady Nikodem,Ziobroń Emil
KOLUMBIA: Dudek Fabian,Dudek Nikodem,Kilian Rafał,Leżoń Antoś,Lis Filip,Markowski Maciej,Masajada Szymon,Masajada Wiktor,Ortyl Bartosz,Pipała Tomasz
JAPONIA: Miłoś Maja ,Marud Nataniel ,Nycek Miłosz ,Piechota Kacper ,Pyzikiewicz Aleksander ,Sasor Zuzanna ,Stala Hubert ,Szymański Patryk ,Wdowiarz Tymon,Rysiewicz Sebastian
Rocznik 2010-2011 - drużyny podane są w osobnym newsie w zakładce aktualności