Juniorzy U17 z awansem na finały mistrzostw Polski w futsalu

Drużyna KF STAL MIELEC złożona z naszych zawodników będących uczniami SMS STAL MIELEC wywalczyła awans do turnieju finałowego futsalowych mistrzostw Polski. W trzeciej decydującej rundzie, grając w roli gospodarza, podopieczni trenerów Sekuły i Skowrona pokonali świętokrzyski Futsal Team Jędrzejów oraz Wandę Kraków i razem z drużyną Pogoni Lubaczów zakwalifikowali się do czołowej szesnastki w kraju.

Tym samym jesteśmy obok futsalowego hegemona Rekordu Bielsko -Biała, jedynym klubem który zagra we wszystkich czterech turniejach finałowych w sezonie 2023/24.

skład:Karol Rogóż, Krystian Sokołowski, Vlad Shevchenko, Igor Kilian, Hubert Garboś, Oliwier Zięba, Błażej Kawalec, Jakub Wilk, Szymon Szlek, Kuba Ziobroń, Kuba Jaskuła, Oliwier Legiecki, Mateusz Labiś